Spełniamy wymagania  melomanów, ceniących wykwintną muzykę, mistrzowski poziom jej wykonania oraz niepowtarzalny nastrój, towarzyszący koncertom w dużym składzie i kameralnym.Naszym celemjest zapewnienie Państwu odbioru sztuki na najwyższym poziomie, dlatego współpracujemy wyłącznie z wysokiej klasy artystami.Występujemy w kraju i za granicą zdobywając uznanie publiczności i krytyki czego wyrazem są liczne zaproszenia na koncerty i festiwale muzyczne.Szeroki zakres repertuaru pozwala w tym miejscu na prezentację jedynie kilku tytułów.


Koncert Chopinowski


I Koncert Fortepianowy e-moll op. 11 i II Koncert Fortepianowy f-moll op. 21 Fryderyka Chopina z towarzyszeniem orkiestry kameralnej a także mazurki, polonezy, walce na fortepian i w opracowaniu na zespół kameralny.


„Impresje” - muzyka dawna z nowym obliczem


Koncert zawiera wybór dowcipnie zaaranżowanych, najbardziej popularnych madrygałów  z repertuaru „The King’sSingers” w wykonaniu „COLLEGIUM VOCALE” i „Kwartetu Smyczkowego Bydgoskich Solistów ARTE CON BRIO”


„Cztery Pory Roku” – A. Vivaldi


Cztery pory roku to prawdopodobnie najpopularniejszy utwór wszech czasów. Pochwała życia wiejskiego, autorstwa Vivaldiego – radość, żniwa, polowania, burze i letnie nawałnice – za każdym razem zachwyca bogactwem detali i niegasnącą świeżością.


 „Magiczne skrzypce”


Słynne utwory na skrzypce z towarzyszeniem orkiestry m.in. P. Czajkowskiego, F.Kreislera, V.Montiego, N.Paganiniego, A.Piazzoli, P.Sarasate, H.Wieniawskiego


„Mieć w miłości kraj ojczysty”


Koncert z okazji obchodów świąt państwowych np. odzyskania niepodległości.Pieśni oraz arie i duety z oper m.in. S. Moniuszki, F. Nowowiejskiego, J. Elsnera


Koncerty Kameralne


Wielka literatura światowa na Kwartet Smyczkowy i Orkiestrę Kameralną.


„Koncert poważny na wesoło”


Pastisze i żarty muzyczne przeplatane dowcipami oraz anegdotami z życia artystów.